Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Sağlık Camiası olarak Hüzünlü bir Kurban Bayramı arifesine girmiş bulunmaktayız. Yaklaşık İki yıl boyunca yoğun pandemi şartlarının yaşandığı Çalışanlarımızın canları pahasına çalıştıkları ve vatandaşlarımız tarafından Sağlık çalışanlarına yönelik şiddetin artırıldığı yetkililer tarafından bu denli ilk defa itibarsızlaştırıldığı bir dönmeden geçmekteyiz.

Bu itibarla çalışma şartlarının iyileştirilmesi can güvenliklerin sağlanması ve ekonomik anlamda da yıpranmış olan sağlık çalışanlarını kazanma adına hep birlikte çaba sarf etmeliyiz. Dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu, insanların hoşgörüye yöneldiği kutsal günlerimiz olan bayramlar, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir. Bu güzel günleri fırsat bilerek sevginin, saygının, kardeşliğin, hoşgörünün temel alınması adına yoksula ve zor durumda olana yardım etmek, dargınları ve küsleri barıştırmak için hep birlikte çaba göstermeliyiz.

Tüm vatandaşlarımızın ve özellikle Sağlık çalışılanlarımızın ve ailelerinin bayramlarını tebrik eder Bayram Süresince görevleri başında çalışanlara Kolaylıklar dileriz.